Minust

Oled õiges kohas, kui tahad teada, kuidas mina otsin oma elus tasakaalu ja inspiratsiooni. Ma ei luba, et ma leian, aga kui Sa tahad minuga sel teel kaasas olla, siis tere tulemast. Kindlasti tuleb ette, et kirjutan asjadest, mis Sulle korda ei lähe või Sulle ei meeldi.  Või millest üldse ei räägita. Mina ka ei räägi – seepärast kirjutangi. Kirjutan ausalt.  Sellest, mis puudutab, inspireerib, närvi ajab. Võibolla lähevad need teemad Sullegi korda, võibolla saan jagada head või anda võimaluse minu vigadest õppida. Ja vigu olen ma oma 41 eluaasta jooksul teinud. Jõhkralt. Võibolla nende vigade pärast olengi siin. Võibolla nende vigade pärast ei kardagi Sinu tagasisidet – pane vastu ikka täie kirega.  

Mul on juba pikalt olnud tunne, et elu juhib mind ja mitte mina elu. Eks neid uusi algusi ole ennegi olnud, ma veel ei tea, mida kõike võiks teisiti teha,  aga katsetame ja õpime koos – Sinuga, kes sa võibolla varjad oma esimest kortsu, kui Su juuksuris käimine on saanud uue tähenduse, sest sa pole päris hästi veel  valmis selleks, mis värvi on tegelikult Su aastaid värvitud juuksed, aga võibolla  Sinuga, kellel on suva kaalunumbrist või sellest et jälle ei tulnud 10 000 sammu täis, Sina, kes otsib teid, et jõuda endani ja nautida igat hetke. Oma elus. Me oleme, kes me oleme ja oleme sellised, sest me ise juhime oma elu.

Minu eesmärk on muuta oma elu nii, et mul oleks rohkem aega, aeg, mis kulub igapäevasetele tüütutele tegemistele oleks minimaalne ja nauditav ja ma leian endas tasakaalu liikumise, spordi, toidu, tervise, hobide, pere ja lihtsalt heade mõtete jaoks. Muutmise käigus tahan siiski jääda endaks – veits küüniliseks, emotsionaalseks, tormakaks ja teha ka asju, mis lihtsalt on head ja ägedad ( a mitte alati mõistlikud/tervislikud/plaanipärased). 

Ma tean ja ei tea, mida kas ma peaksin muutma, ma proovin, kuni leian. Ja sel ajal naudin asju, mida armastan ja arvan asjadest, millest arvan.

Olen siin ainult tänu endale ja liigun edasi tänu endale, aga teen seda Sinuga koos!

Sinuga

 

evelin – selfmade